فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

درباره ما

ماکادام > درباره ما

شرکت ماکادام آسفالت شرق

درباره ما

شرکت آسفالت ماکادام شرق یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه راه‌سازی در کشور ایران محسوب می‌شود که از سال ۱۳۸۳ هجری شمسی فعالیت خود را با تولید سالانه ۲۲۰ هزار تن آسفالت آغاز کرده است و در حال حاضر تولید خود را به سالانه ۷۵۰ هزار تن رسانده است. این شرکت با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان در زمینه راه‌سازی با کادر مجرب خود توانسته است تاکنون پروژه‌های عظیمی را در سراسر ایران بخصوص در شهر تهران به اجرا درآورد. در این مجموعه ما در تلاش هستیم که از جدیدترین متدهای روز و ابزارها استفاده کنیم تا فعالیت‌هایمان در سطح استاندارهای جهانی صورت پذیرد.

برخی از خدمات ما

شرکت آسفالت ماکادام شرق در طول‌ سال‌های فعالیت خود خدمات زیادی را به زمینه کاری خود اضافه کرده است، این شرکت تمامی گواهینامه‌های لازم برای فعالیت در زمینه راه‌سازی را دریافت کرده است و همچنین تاکنون موفق به دریافت تقدیرنامه‌های متعددی به دلیل کیفیت بالای فعالیت‌های خود دریافت کرده است. در این بخش به مرور خدمات این مجموعه خواهیم پرداخت:

تولید انواع آسفالت

عمليات عمرانی راه و معابر

توليد انواع قيرهاي امولسيونی

توليد قطعات بتونی

اجراي قطعات سنگين فلزي

اجراي پروژه هاي بازیافت آسفالت سرد

اجراي روکش هاي محافظتی

اجراي پروژه هاي RCC و RCCP

چرا ماکادام را انتخاب کنیم

طبیعی است که با وجود شرکت‌های گوناگون در زمینه راه‌سازی برای اعتماد به یک شرکت به نیاز به اطلاع از ویژگی‌های آن شرکت وجود دارد، مجموعه ماکادام علاوه بر تجربه فراوان خود در زمینه آسفالت و راه‌سازی از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردار است که وجه تمایز این شرکت به شمار می‌رود، در ادامه می‌خواهیم شما را با برخی از این ویژگی‌ها آشنا کنیم.

یکی از ویژگی‌های مهم و اصلی شرکت ماکادام شرق در این است که این شرکت خدمات عمده‌ای را در زمینه راه‌سازی انجام می‌دهد که باعث می‌گردد در انجام پروژه‌های خود از خدمات شرکت‌های دیگر استفاده نکرده و در نهایت با کاهش تعداد واسطه‌ها در انجام پروژه قیمت نهایی انجام این پروژه‌ها را به میزان چشمگیری کاهش دهد.

ماکادام اهمیت ویژه‌ای به منابع طبیعی و محیط زیست داده و همواره در تلاش است با هر اقدامی که در توانش وجود دارد به حفط محیط زیست و منابع طبیعی کمک کند، برای مثال این شرکت در از قیر امولسیون در پروژه‌های خود استفاده می‌کند که باعث حفظ محیط زیست شده و همچنین برای کاهش استفاده از منابع طبیعی در زمینه بازیافت آسفالت سرد محیطی و کارخانه‌ای نیز فعالیت دارد.

در کشور ما آسفالت یکی از مواد اصلی به‌کار رفته در راه‌سازی است، از این رو کیفیت آسفالت به‌کار رفته در پروژه‌های راه‌سازی اهمیت ویژه‌ای به جهت بهبود راه‌ها و کاهش هزینه‌های تعمیر آن‌ها داشته باشد، ماکادام یکی از فعال‌ترین شرکت‌های کشور در زمینه استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا برای تولید آسفالت باکیفیت است که تاکنون تواسته است گواهینامه‌های 9001 ISO و 2000 ISO برای تولیدات خود دریافت کند.

گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌ها

شرکت آسفالت ماکادام شرق همانطور که پیشتر به آن اشاره شد تاکنون موفق به کسب گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های متعدد داخلی و خارجی شده است که در این بخش می‌توانید برخی از آن‌ها را مشاهده کنید.

ما همواره در تلاش بوده‌ایم که به‌طور مدارم سطح مجموعه خود را افزایش دهیم و باکیفیت‌ترین خدمات را برای مشتریانمان و کشور عزیزمان ارائه دهیم، برای این مهم ما به طور سالانه متخصصان و کارشناسان شرکت خود را جهت آموزش به کشور‌های پیشرو در زمینه راه‌سازی اعزام می‌کنیم تا تجهیزات و دانش مجموعه خود را به‌روز نگاه داریم. امید است که تاکنون توانسته باشیم سهمی هرچند کوچک در توسعه میهن عزیزمان ایران داشته باشیم.