فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

اجرای عملیات پل چمران

ماکادام > اجراي آسفالت > اجرای عملیات پل چمران

پل‌سازی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در ساخت راه‌ها به‌شمار می‌رود که نقش مهمی در بهبود دسترسی و کاهش ترافیک مسیرها دارد، اجرای عملیات پل چمران یکی از پروژه‌های شرکت آسفالت ماکادام شرق می‌باشد که در استان تهران و در انتهای شمالی بزرگراه چمران انجام شده است، این پروژه بزرگ حاصل ماه‌ها تلاش مهندسان و کارمندان زیادی است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز تولید و اجرا شده است تا پل باکیفیتی برای شهروندان عزیزمان به بهره‌برداری برسد.

اقدامات شرکت ماکادام در اجرای عملیات پل چمران

اجرای عملیات پل چمران یک پروژه بزرگ به شمار می‌رود که از بخش‌های گوناگونی تشکیل می‌شود، از ساخت قطعات بتنی پل، ساخت ستون‌های پل، آسفالت پل و بسیاری اجزای دیگر که همگی در کنار هم منجر به احداث پلی با کیفیت بالا شده است، ماکادام یکی از شرکت‌های با سابقه در زمینه راه‌سازی به‌شمار می‌رود که خدمات فراوانی در این زمینه ارائه می‌دهد و می‌تواند صفر تا صد اجرای چنین پروژه‌هایی را برعهده گیرد.

اجرای صفر تا صد پروژه‌های راه‌سازی اهمیت فراوانی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان از هماهنگی بالای اجزای مختلف پروژه و کاهش هزینه‌های انجام پروژه به دلیل از بین رفتن واسطه‌ها نام برد. ماکادام با دانستن این مهم در طول سال‌ها فعالیت خود خدمات گوناگونی را به خدمات خود اضافه کرده است تا امروزه بتواند مجری کامل پروژه‌های بزرگ در سطح کشور باشد.

اجرای عملیات پل چمران

اهمیت پروژه پل چمران

برای عزیزانی که با مسیر چمران شمال آشنا هستند اهمیت اجرای عملیات پل چمران کاملا مشهود است اما برای عزیزانی که در این مسیر رفت و آمد زیادی نداشته‌اند باید بگوییم که پیش از اجرای این پل انتهای بزرگراه چمران ترافیک بسیار شدیدی داشت و تمامی ماشین‌ها موجود در این مسیر برای انتخاب مسیر خود باید تا پارک وی در ترافیک به مسیر خود ادامه می‌دادند. اما در حال حاضر وجود این پل باعث شده است که بخش قابل توجهی از این خودرو‌ها از این پل استفاده کنند که علاوه بر کاهش زمان رسیدن به مقصد برای این عزیزان باعث شده است که حجم ترافیک این مسیر کاهش قابل توجهی پیدا کند.

شرکت آسفالت ماکادام شرق آمادگی کامل برای احداث پل‌های عظیم را دارد و با اطلاع از مسیرهای پرترافیک کشور به خصوص استان تهران آماده هرگونه همکاری با شهرداری این استان جهت انجام پروژه‌های مشابه را دارد، با این امید که این مجموعه بتواند نقشی کوچک در افزایش کیفیت زندگی در این کلان شهر پر جمعیت را داشته باشد. برای آشنایی با دیگر خدمات این شرکت پیشنهاد می‌کنیم که سری به دیگر پروژه‌های انجام شده توسط این مجموعه بزنید تا با کیفیت کار این مجموعه آشنا شوید.

تلاقی علم و تکنولوژی در مجموعه ما راز کیفیت ماست

شرکت ماکادام آسفالت شرق در انجام پروژه‌های راه‌سازی نظیر اجرای عملیات پل چمران با علم بر اهمیت استفاده از جدیدترین دستاورد‌ها و تکنولوژی‌های روز جهانی همواره سعی دارد در سطح استاندارد‌های جهانی باقی‌بماند و با کیفیت‌ترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد، دریافت گواهینامه‌های فروان از طرف کشور عزیزمان و همچنین دریافت گواهینامه‌های استاندار جهانی توسط مجموعه آسفالت ماکادام شرق نشان‌دهنده اهمیت این شرکت به خدمت‌رسانی با کیفیت بالا به مردم عزیزمان است.

این شرکت به صورت سالانه با ارسال کارشناسانی به کشورهای پیشرو در زمینه راه‌سازی در تلاش است همواره کیفیت خود را در بالاترین سطح ممکن نگاه دارد تا پروژه‌های باکیفیتی را به شهرواندان عزیزمان ارائه کند و وجود نمونه‌کارها و پروژه‌های بزرگ فروان انجام شده توسط این مجموعه در سال‌های فعالیت آن نشان از پایبند بودن این شرکت به آرمان‌های خود است. در ادامه می‌توانید با کلیک برروی دکمه زیر گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های فراوانی که این شرکت در طول سال‌ها فعالیت صادقانه خود کسب کرده است را مشاهده کنید.