فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

آسفالت

ماکادام > آسفالت

یکی از خدمات اصلی شرکت آسفالت ماکادام تولید آسفالت با کیفیت و اجرای پروژه‌های آسفالت است، وجه تمایز اصلی شرکت ماکادام با دیگر شرکت‌های فعال در این حوزه کیفیت بسیار بالای تولیدات ماکادام است، به طوریکه پس از مدتی کوتاه از فعالیت این شرکت، این مجموعه به عنوان شرکت برتر تولیدی و خدماتی به لحاظ کیفیت و حجم تولید از سوی معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری تهران و سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در سال‌های ۱۳۸۶، ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ انتخاب گردیده است.

چرا شرکت ماکادام؟

شرکت آسفالت ماکادام سعی دارد در تمامی خدمات خود از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره‌گیرد تا باکیفیت‌ترین خدمات درخور شایسه هموطنانمان را برایشان فراهم سازد، به‌ همین منظور این شرکت به صورت مداوم اقدام به اعزام کارشناسان خود به کشورهای پیشرو در زمینه راه‌سازی کرده تا در زمينه توليد ، حمل و پخش انواع آسفالت و بازسازي و بازیافت آسفالت های فرسوده در سطح استانداردهای جهانی فعالیت داشته باشد.

ما در پروژه‌های خود از قیر اصلاح شده امولسیون بهره می‌گیریم که از کارخانه ایتالیا تهیه شده است و از اثر حفظ محیط زیست برخوردار است، این قیر اصلاح شده در تمامی پروژه‌های درون‌شهری و برون‌شهری ماکادام مورد استفاده قرار می‌گیرد تا علاوه‌بر افزایش کیفیت و کاهش قیمت در حفظ محیط زیست کشورمان نیز نقشی هرچند کوتاه داشته باشیم.

ترکیب استفاده از نیروی انسانی توانا و کارکشته در کنار استفاده از دستگاه‌های مجهز و تکنولوژی‌های روز دنیا باعث شده است که ماکادام بتواند به جایگاه کنونی خود دست‌یابد. ما مفتخریم که تولیدات آسفالت شرکتمان توانایی رقابت مستقیم با نمونه‌های خارجی را دارد و این شرکت با استاندارد‌های جهانی در زمینه آسفالت فعالیت می‌کند.

نمونه‌ فعالیت‌های ماکادام

این شرکت مفتخر است که به‌دلیل کیفیت بالای خدمات خود در سال‌های کاری خود در تعداد زیادی از پروژه‌های بزرگ در سطح استان تهران و ایران فعالیت داشته است که برخی از آن‌ها به شرح زیر است:

  • احداث باند دوم جاده قدیم تهران – قم
  • طرح توسعه بوستان نهج‌البلاغه
  • پروژه پل روگذر چمران – یمن (نمایشگاه بین‌المللی تهران)
  • احداث تقاطع غیر هم‌سطح فتح – گلها در منطقه ۲۱ تهران
  • پروژه تثبیت و آسفالت پلیمری بزگراه شهید یاسینی
  • و…

برای مشاهده بیشتر نمونه‌کارهای ما و آشنایی با کیفیت کاری شرکت ماکادام پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه‌ی پروژه‌های سایت بزنید.

برخی از گواهینامه‌ها و مجوزهای ماکادام

گواهینامه‌ها و مجوزها همواره بخش مهمی در تعیین کیفیت خدمات در هر شرکتی به شمار می‌روند و شرکت ماکادام مفتخر است که موفق به کسب تمامی مجوزها و گواهینامه‌های مورد نیاز در زمینه فعالیتی خود شده است که شما می‌توانید برخی از آن‌ها را در لیست زیر مشاهده کنید.

این مجموعه همچنین موفق به دریافت گواهينامه فنی نيوجرسی مفصلی از مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازی و ورود به ليست توليد کنندگان نيوجرسی مفصلی مورد تائيد وزارت راه و شهرسازی شده است.

ماکادام اقدام به دریافت استاندارد توليد ماسه طبيعی و شن شکسته از سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتی ایران کرده است.

شرکت ماکادام مجوز توليد آسفالت های بازیافتی و سرد با استفاده از قير امولسيون از سازمان صنایع و معادن استان تهران را نیز دریافت کرده است. این نوع قیر بسیار کم هزینه و با کیفیت بسیار بالاتر نسبت به قیرهای دیگر بوده و سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد.

شرکت ماکادام موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO 9001 – ISO 14001 و OHSAS 18001 ازشرکت توف اینتر سرت آلمان در زمينه توليد و خدمات راه سازی شده‌ است.

ما امیدواریم که توانسته باشیم در سال‌های فعالیت خود کمکی شایسته به توسعه و افزایش کیفیت راه‌سازی ایران عزیزمان کرده باشیم و خرسندیم که تاکنون در مسیر تحقق هدف ساخت ایرانی بهتر فعالیت کرده ایم.