فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

پل سازی

ماکادام > پل سازی

امروزه با افزایش تعداد خودرو در فضای شهری مخصوصا در کلان شهر تهران اهمیت ساخت پل برای کنترل حجم ترافیک یکی از اقدامات مهم در ساخت و توسعه راه‌سازی شهری به شمار می‌رود. شرکت ماکادام آسفالت با سابقه درخشان خود در زمینه راه‌سازی و تولید آسفالت تاکنون پروژه‌های گوناگونی را در زمینه ساخت پل در کشور عزیزمان انجام داده است و یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه می‌باشد. وجه تمایز شرکت ما بروز نگاه داشتن شیوه‌های کاری و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز است. ما هرساله به صورت مداوم نیروهایی را به کشورهای پیشرو در زمینه راه‌سازی اعزام می‌کنیم تا همواره جدیدترین و بروزترین متدهای دنیا را در کشور عزیزمان به‌کار بگیریم.

چرا ماکادام را در پروژه‌های پل‌سازی انتخاب کنیم؟

شرکت آسفالت ماکادام شرق علاوه بر موارد ذکر شده در بخش بالا ویژگی‌های مناسبی برای ساخت پل‌های شهری دارد که در بخش زیر به مرور این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

یکی از ویژگی‌های مهم مجموعه ما این است که ما تولیدات باکیفیتی در زمینه ساخت قطعات بتنی داریم، تولید قطعات بتنی و همچنین تولید آسفالت باکیفیت در کنار اجرای پروژه ساخت پل‌های شهری باعث می‌شود که واسطه‌ها در انجام پروژه‌ها از بین رفته و قیمت تمام شده پل‌های ساخته شده توسط ما کاهش محسوسی داشته باشند.

ماکادام مفتخر است که یکی از تولیدکنندگان فعال و برتر ایران در زمینه تولید آسفالت باکیفیت است که هر ساله حجم تولید آسفالت فراوانی دارد و محصولات تولید شده توسط این شرکت از استانداردهای جهانی پیروی می‌کنند. استفاده از آسفالت‌های باکیفیت باعث می‌شود که علاوه بر افزایش کیفیت رانندگی در این پل‌ها طول عمر این پل‌ها افزایش خوبی داشته باشند.

شاید یکی از بزرگترین وجه تمایزهای شرکت ماکادام را بتوان هدف این شرکت در راستای حفظ محیط زیست دانست، ماکادام شرق دو اقدام مهم در جهت کمک به سلامت محیط زیست انجام می‌دهد، یکی استفاده از قیر اصلاح شده امولسیون است که از کارخانه ایتالیا تهیه شده و از اثر حفظ محیط زیست برخوردار است، این قیر اصلاح شده در تمامی پروژه‌های درون‌شهری و برون‌شهری ماکادام استفاده می‌شود تا علاوه‌بر افزایش کیفیت و کاهش قیمت در حفظ محیط زیست کشورمان نیز نقشی هرچند کوتاه داشته باشیم. گام دوم مجموعه ما در زمینه حفظ محیط زیست اقدام به بازیافت آسفالت سرد است که تاثیر به‌سزایی در کاهش استفاده از فرآورده‌های نفتی در راه‌سازی دارد.

ما همواره در تلاشیم که با افزایش کیفیت خود به‌طور سالانه سهم کوچکی داشته باشیم در توسعه روز افزون میهن عزیزمان و همچنین توانسته باشیم کمکی کرده باشیم به افزایش کیفیت هموطنانمان، امید است که در این هدف مهم تا کنون موفق بوده باشیم.

استانداردهای مجموعه ماکادام در زمینه تولید آسفالت

شرکت ماکادام به منظور افزایش کیفیت کاری خود اقدام به دریافت استانداردهای مورد نیاز کرده است که بخشی از آن‌ها به شرح زیر است.

  • دریافت گواهینامه استاندارد ایران
  • دریافت گواهینامه ISO 14001
  • دریافت گواهینامه ISO 9001
  • دریافت گواهینامه OHSAS 18001 ازشرکت توف اینتر سرت آلمان
  • و…

اعتبار بالای ما نشان از کیفیت ما دارد

اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار مهم در زمینه پل‌سازی در شرکت ماکادام نشان از کیفیت بالای این مجموعه دارد، برای آشنایی با کیفیت کاری شرکت آسفالت ماکادام شرق می‌توانید در این بخش برخی از پروژه‌های انجام شده توسط این مجموعه را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که این مجموعه از تمامی گواهینامه‌های لازم در زمینه راه‌سازی و تولید آسفالت برخوردار است و دارای تقدیرنامه‌های متعددی در زمینه کاری خود می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از دکمه زیر به مشاهده این افتخارات مجموعه ماکادام بپردازید.

مشاهده گواهینامه‌ها و تقدیر نامه‌ها