فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

قطعات بتنی

ماکادام > قطعات بتنی

بتن یکی از اصلی‌ترین مواد در راه‌سازی به‌شمار می‌رود که در زمینه‌های زیادی از جمله پل‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کیفیت بتن یک اصل مهم در ساخت راه‌ها به شمار می‌رود، استفاده از بتن باکیفیت باعث افزایش طول عمر سازه و کاهش هزینه‌های دراز مدت آن است، شرکت ماکادام آسفالت شرق نیز یکی از پرافتخارترین شرکت‌های ایرانی در زمینه راه‌سازی است که یکی از خدمات اصلی آن تولید قطعات بتنی است. این شرکت با سال‌ها سابقه درخشان خود و با پروژه‌های خود همواره کیفیت کاری خود را ثابت کرده و سعی می‌کند بهترین متریال را تولید و مورد استفاده قرار دهد.

این مجموعه همچنین در طول‌ها سال‌ها فعالیت حرفه‌ای خود موفق به اخذ تقدیرنامه‌های فراوانی در کنار دریافت تمامی گواهینامه‌های لازمه شده است که می‌توان آن را نشانی بر کیفیت بالای این مجموعه در زمینه راه‌سازی دانست، شما می‌توانید با کلیک برروی دکمه زیر گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های اخذ شده در شرکت آسفالت ماکادام شرق را مشاهده کنید.

خدمات ماکادام در زمینه تولید قطعات بتنی

ماکادام سال‌ها است که به‌طور تخصصی به تولید قطعات بتنی مورد نیاز برای ساخت پل‌ها می‌پردازد، این شرکت تمامی قطعات مورد نیاز پل را تولید کرده و علاوه بر آن در زمینه ساخت انواع قطعات بتنی دیگر مانند نیوجرسی و نیوجرسی مفصلی نیز تخصص دارد، این شرکت همواره سعی دارد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا قطعات بسیار باکیفیتی را در سطح استاندار جهانی تولید و استفاده کند.

  1. تولید قطعات بتنی پل‌ها
  2. تولید نیوجرسی
  3. تولید نیوجرسی مفصلی

چرا ماکادام را انتخاب کنیم؟

در کشور عزیزمان ایران شرکت‌های زیادی وجود دارند که در زمینه راه‌سازی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، اما در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم که چرا مجموعه ماکادام یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تولید قطعات بتنی به‌شمار می‌رود.

  1. تولید صفر تا صد بدون وجود واسطه: یکی از وجه تمایزهای شرکت ماکادام شرق خدمات گوناگون این شرکت در زمینه راه‌سازی است، به طوری که این مجموعه توانایی تولید تمامی اجزای یک مسیر و پیاده‌سازی آن را دارد و از این رو می‌تواند با حذف واسطه‌ها قیمت تمام شده انجام پروژه را کاهش خوبی دهد.
  2. ماکام بسیار باتجربه است: این شرکت با تاریخچه گسترده فعالیت خود از سال ۱۳۸۴ در زمینه راه‌سازی یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌ها در این زمینه به شمار می‌رود و تجربه بسیار بالایی در ساخت قطعات بتنی و پل‌ها دارد و از این رو می‌تواند یک گزینه مناسب برای اجرای پروژه‌های شما باشد.
  3. ما همواره بروز هستیم: بدون شک همواره استفاده از تکنولوژی‌های جدید و اطلاع از جدیدترین دستاوردهای جهانی در زمینه راه‌سازی باعث بهبود روزافزون کیفیت خدمات خواهد شد، مجموعه ماکادام با اطلاع از اهمیت این موضوع همواره سعی کرده است که دانش و تجهیزات خود را بروز نگاه داشته و در حد استاندارهای جهانی باشد، از این رو سالانه کارشناسان و متخصصانی به پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا در زمینه راه‌سازی اعزام می‌کند تا در این صنعت پیشگام باشد.
  4. ما به محیط زیست اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم: امروزه با افزایش گرمای جهانی و افزایش میزان آلودگی در سطح جهان اهمیت حفاظت از محیط زیست اهمیت دوچندانی یافته است، ماکادام با اطلاع از این مهم سعی می‌کند تمامی اقدامات ممکن را در زمینه حفظ محیط زیست به‌کار گیرد و در این راستا تاکنون با استفاده از قیر امولسیون و بازیافت سرد آسفالت سعی داشته است که به حفظ منایع طبیعی و محیط زیست کمکی هرچند ناچیز کرده باشد.

ما در ماکادام همواره سعی کرده‌ایم که با ارائه تولیدات و خدمات باکیفیت سهم کوچکی در سازندگی میهن عزیزمان ایران داشته باشیم و هرروزه تلاش بیشتری را برای دستیابی به این هدف مهم به‌کار می‌گیریم، امید است که تاکنون توانسته باشیم در این هدف موفق باشیم.