فرشته ٬خیابان آقا بزرگی
نبش بن بست گلفام ٬ پلاک ۳۸
شنبه - پنج شنبه 7.30 - 16.30
جمعه ها تعطیل

راه سازی

ماکادام > راه سازی

شرکت آسفالت ماکادام یکی از شرکت‌های با سابقه و پیشرو در زمینه راه‌سازی به شمار می‌رود که از زمان تاسیس در سال ۱۳۸۴ تاکنون توانسته است پروژه‌های بزرگی را در ایران و به‌خصوص در استان تهران با موفقیت و کیفیت بالا به اتمام برساند. ماکادام در حال حاضر دارای کارخانه‌های تولید آسفالت با ظرفیت بیش از ۷۵۰ هزار تن سالانه است که در کنار حجم بالای تولیدات خود از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، این شرکت تاکنون موفق به اخذ گواهینامه‌ها و تقدیرنامه‌های فراوانی شده است که نشان از عملکرد مطلوب این شرکت در رزومه‌کاری خود دارد.

هدف ما در ماکادام چیست؟

هدف اصلی ما در شرکت آسفالت ماکادام تولید انواع آسفالت، انواع قيرهاي امولسيونی و قطعات بتنی درجه یک با بالاترین کیفیت و با استانداردهای جهانی است تا بتوانیم در پروژه‌های راه‌سازی خود کیفیتی درخور شان هم‌میهنان عزیزمان ارائه کنیم، بدین منظور ماکادام در کنار استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و ماشین‌آلات باکیفیت هرساله کارشناسانی را به منظور آموزش به کشورهای پیشرو در زمینه راه‌سازی اعزام می‌کند.

خدمات اصلی شرکت ماکادام در زمینه راه‌سازی را می‌توان به شرح زیر دانست:

 • SBS استفاده از آسفالت هاي پليمري با قير هاي اصلاح شده با مواد
 • استفاده از الياف مسلح کننده مقاوم سازي آسفالت
 • توليد انواع آسفالت (گرم، سرد، پليمري، رنگی، آسفالت سردکيسه اي و استفاده از مواد ضد عریان شدگی)
 • عمليات عمرانی راه و معابر (احداث، نوسازي، بهسازي و اصلاح مسير ، رتبه یک راه و ترابري)
 • حمل و پخش آسفالت در معابر شهري و برون شهري
 • توليد انواع قيرهاي امولسيونی
 • توليد قطعات بتونی (نيوجرسی ، پل ها)
 • احداث پل و تقاطع هاي بزرگراهی زیرگذر و روگذر شهري و برون شهري
 •  اجراي پروژه هاي بازیافت آسفالت سرد و تثبيت بستر با دستگاه هاي اتوماتيک و سيستم کنترل کامپيوتري مانند دستگاه WR2400 ویرتگن و دستگاه سيمان پاش ویرتگن
 • RCCP و RCC اجراي پروژه هاي
 • اجراي روک هاي محافظتی مانند : چيپ سيل ، ميکروسرفسينگ و اسلاري سيل
 • اجراي قطعات سنگين فلزي پل ها – عرشه – تير ها و …

ماکادام دوستدار محیط زیست

شرکت آسفالت ماکادام در پروژه‌های خود از قیر اصلاح شده استفاده می‌کند که علاوه بر استحکام بسیار بالا و قیمت مناسب با محیط زیست نیز بسیار سازگارتر از قیرهای معمولی هستند و استفاده عمده از آن‌ها باعث کاهش آسیب‌های اقلیمی و حفظ طبیعت در دراز مدت خواهد شد. همچنین شرکت ماکادام در زمینه بازیافت آسفالت سرد نیز حضور فعال دارد.

برخی از پروژه‌های ما

برای آشنایی بیشتر با کیفیت کار مجموعه ماکادام و آشنایی با پروژه‌های انجام شده در این شرکت در این بخش می‌توانید برخی از پروژه‌های انجام شده توسط ما را مشاهده کنید و یا با کلیک برروی دکمه زیر تمامی پروژه‌های انجام شده توسط ما را مشاهده کنید.

تقدیرنامه‌ها و گواهی‌نامه‌ها

شرکت آسفالت ماکادام در سال‌های فعالیت خود توانسته است تقدیرنامه‌های متعددی را دریافت کند و همچنین این شرکت تمامی استاندارها و گواهینامه‌های لازم برای راه‌سازی را دریافت کرده است.

این شرکت همچنین در آذ‌‌رماه سال 1387 موفق به اخذ گواهی 2000-9001 ISO در زمينه توليد و خدمات راه سازي از شرکت آلمانی “توف” گردید و نيز پس از تحقيقات و آزمایشات کافی در ایران و آلمان توليد آسفالت با قير اصلاح شده (پليمري ) را در سال 1388 در اتوبان بابایی آغاز و اجرا نموده است. آسفالت پليمري داراي مشخصات مختلفی به لحاظ ماندگاري و کيفيت با ميباشد.

ما در این سال‌ها تلاش کرده‌ایم که سهم کوچکی در توسعه و ساخت راه‌های ایران عزیزمان داشته باشیم و سعی ما همواره این بوده است که پروژه‌های تحویل شده به شرکتمان را با کیفیتی درخور توجه و مناسب ایران عزیزمان انجام دهیم. امید است که تاکنون در این مسیر موفق بوده باشیم و بتوانیم در ادامه نیز در جهت توسعه ایران مثمر ثمر و مفید باشیم.